Smart Voices 2024

Konkurs piosenki anglojęzycznej

Zapraszamy uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1 szkół ponadpodstawowych województw lubelskiego, mazowieckiego i łódzkiego do udziału w zmaganiach konkursowych. To wyjątkowa okazja, by rozwijać pasje językowe i muzyczne młodych ludzi, wymieniać twórcze doświadczenia, rozwijać talenty estradowe, rozszerzać sieć cennych kontaktów, praktykować umiejętności wystąpień publicznych oraz kształtować umiejętności współzawodnictwa. To również unikalna szansa spotkania profesjonalistów z artystycznego świata. Na zwycięzcę konkursu czeka cenna nagroda - nagranie i produkcja utworu w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Startuj z nami

Śpiewasz? Lubisz występy? Chcesz nagrywać w studiu?

Złap telefon
Nagraj piosenkę po angielsku
Ogarnij zgodę rodzica
Poproś nauczyciela o zgłoszenie
Najlepsze wykonania to finał
Stajesz na scenie z najlepszymi
Wygrywasz - nagrywasz

Nie czekaj!
Zgłoszenia do 24 marca
Łap szansę!
Finał 4 kwietnia
Zgarnij nagrodę!

Wyjątkowe nagrody

Nagroda za zajęcie 1 miejsca to nagranie i produkcja piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Nagroda za zajęcie 2 miejsca to roczny dostęp do Spotify Premium.

Nagroda za zajęcie 3 miejsca to półroczny dostęp do Spotify Premium.

Masz także niepowtarzalną szansę na poznanie nowych ludzi i nawiązanie cennych kontaktów.

W wielkim finale spotkasz profesjonalne jury składające się ze znanych osób ze świata muzyki i filmu.

Kto może startować w konkursie?

Uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1 szkół ponadpodstawowych województw lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Konkurs adresowany tylko do solistów.

Jak przebiega konkurs?

Etap 1 to eliminacje wewnątrzszkolne. Każda szkoła może wytypować do 3 półfinalistów. Etap 2 to przesłuchania zgłoszonych przez każdą szkołę wykonawców. Szkoła przesyła nagrania każdego z uczestników, a jury kwalifikuje do wielkiego finału najlepszych z najlepszych. Etap 3 to finał w Zamojskim Domu Kultury 04.04.2024. Każdy wykonawca jest oceniany przez profesjonalne jury.

Jaka jest nagroda główna?

Jakie są pozostałe nagrody?

Nagroda za zajęcie 2 miejsca to roczna subskrypcja Spotify, a za 3 miejsce to półroczna subskrypcja Spotify.

Kiedy można nadsyłać zgłoszenia?

Zgłoszenia (nagrania z formularzem i zgodą) można przesyłać od 24 marca 2024 na email zamosc@smarthigh.edu.pl

Ważne terminy

24 marca 2024

Ostatni dzień na przesłanie przez szkołę maksymalnie 3 nagrań oraz zgłoszeń wraz ze zgodami na adres zamosc@smarthigh.edu.pl w temacie wiadomości "Konkurs piosenki 2024 zgłoszenie".

25 marca 2024

Zakończenie przesłuchań półfinałowych.

26 marca 2024

Poinformowanie szkół zgłaszających uczestników konkursu o zakwalifikowaniu do wielkiego finału.

29 marca 2024

Przesłanie podkładów piosenek finałowych na adres zamosc@smarthigh.edu.pl w temacie wiadomości "Konkurs piosenki 2024 podkład".

4 kwietnia 2024

Wielki finał na scenie Zamojskiego Domu Kultury. Koncert finalistów rozpoczyna się o 12:00. Występy ocenia profesjonalne jury.

Mariusz

Telicki

Aranżer, kompozytor, akustyk.

Magdalena

Stopa

Juror Smart Voices

Występowała z „Exazją”, debiutowała w 1998 podczas w „Jazzu na Kresach”. Absolwentka wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej w katowickiej AM (wokalistyka, gitara), także aranżerka i dyrygentka. Wykłada na Wydziale Artystycznym UMCS (jazz, muzyka rozrywkowa), stworzyła ze studentami i wychowankami zespół „Lublin Voices”.

Bartłomiej

Miernik

Juror Smart Voices

Reżyser, pedagog teatru, felietonista, założyciel Fundacji Banina. Jest absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej. Pracował w redakcji miesięcznika „Teatr”, jest wykładowcą na licznych warsztatach dziennikarskich. Moderował spotkania z aktorami, dramatopisarzami czy reżyserami, bywał jurorem festiwali teatralnych.

Broszura

Wszystkie informacje