Zadzwoń: + 48 572 00 11 00

#1
#2
#3
#7
Smart Voices
 

Smart Voices

Konkurs piosenki anglojęzycznej

Zapraszamy uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1 szkół ponadpodstawowych województw lubelskiego, mazowieckiego i łódzkiego do udziału w zmaganiach konkursowych. To wyjątkowa okazja, by rozwijać pasje językowe i muzyczne młodych ludzi, wymieniać twórcze doświadczenia, rozwijać talenty estradowe, rozszerzać sieć cennych kontaktów, praktykować umiejętności wystąpień publicznych oraz kształtować umiejętności współzawodnictwa. To również unikalna szansa spotkania profesjonalistów z artystycznego świata. Na zwycięzcę konkursu czeka cenna nagroda - nagranie i produkcja utworu w profesjonalnym studiu nagraniowym. Na zgłoszenia czekamy do 3 marca. Przesłuchania półfinałowe trwają do 9 marca. Wielki finał odbędzie się 23 marca 2023 w Zamojskim Domu Kultury.


Startuj z nami


Śpiewasz?
Lubisz występy?
Chcesz nagrywać w studiu?

 

Złap telefon
Nagraj piosenkę po angielsku
Ogarnij zgodę rodzica
Poproś nauczyciela o zgłoszenie
Najlepsze wykonania to finał
Stajesz na scenie z najlepszymi
Wygrywasz - nagrywasz

 

Nie czekaj!
Zgłoszenia do 3 marca
Łap szansę!
Finał 23 marca
Zgarnij nagrodę!


Wyjątkowe nagrody


Nagroda za zajęcie 1 miejsca to nagranie i produkcja piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym.

 

Nagroda za zajęcie 2 miejsca to roczny dostęp do Spotify Premium.

 

Nagroda za zajęcie 3 miejsca to półroczny dostęp do Spotify Premium.

 

Masz także niepowtarzalną szansę na poznanie nowych ludzi i nawiązanie cennych kontaktów.

 

W wielkim finale spotkasz profesjonalne jury składające się ze znanych osób ze świata muzyki i filmu.


Informacje ogólne


Kto może startować w konkursie?

Uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1 szkół ponadpodstawowych województw lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Konkurs adresowany tylko do solistów.

Jak przebiega konkurs?

Etap 1 to eliminacje wewnątrzszkolne. Każda szkoła może wytypować do 5 półfinalistów. Etap 2 to przesłuchania zgłoszonych przez każdą szkołę wykonawców. Szkoła przesyła nagrania każdego z uczestników, a jury kwalifikuje do wielkiego finału najlepszych z najlepszych. Etap 3 to finał w Zamojskim Domu Kultury 23.03.2023. Każdy wykonawca jest oceniany przez profesjonalne jury.

Jaka jest nagroda główna?

Nagroda za zajęcie 1 miejsca to nagranie i produkcja piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Jakie są pozostałe nagrody?

Nagroda za zajęcie 2 miejsca to roczna subskrypcja Spotify, a za 3 miejsce to półroczna subskrypcja Spotify.

Kiedy można nadsyłać zgłoszenia?

Zgłoszenia (nagrania z formularzem i zgodą) można przesyłać od 23 stycznia do 3 marca na email zamosc@smarthigh.edu.pl


Ważne terminy


3 marca 2023

Ostatni dzień na przesłanie przez szkołę maksymalnie 5 nagrań oraz zgłoszeń wraz ze zgodami na adres zamosc@smarthigh.edu.pl w temacie wiadomości "Konkurs piosenki 2023 zgłoszenie".

9 marca 2023

Zakończenie przesłuchań półfinałowych.

10 marca 2023

Poinformowanie szkół zgłaszających uczestników konkursu o zakwalifikowaniu do wielkiego finału.

17 marca 2023

Przesłanie podkładów wykonań finałowych na adres zamosc@smarthigh.edu.pl w temacie wiadomości "Konkurs piosenki 2023 podkład".

23 marca 2023

Wielki finał na scenie Zamojskiego Domu Kultury. Koncert finalistów rozpoczyna się o 12:00. Występy ocenia profesjonalne jury.



Bartłomiej

Kasprzykowski

Juror Smart Voices

Od 2012 gra Pawła Strzeleckiego w serialu telewizji Polsat Przyjaciółki. W 2015 zwyciężył w czwartej edycji programu Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo (2015), którego następnie w latach 2016–2017 był jurorem. W młodości przez dwa lata trenował w klubie tańca towarzyskiego „Mark Dance” w Szczecinie, a także brał udział w Mistrzostwach Polski w Show Dance. W 1996 ukończył I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie. W 2000 ukończył wrocławską filię PWST w Krakowie. W latach 2001–2008 był aktorem Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Współpracował z teatrem In Vitro w Lublinie. W 2007 za grę w spektaklu Łukasza Witt-Michałowskiego Kamienie w kieszeniach otrzymał Grand Prix na Przeglądzie Teatrów Małych Form „Kontrapunkt” w Szczecinie i Grand Prix na Festiwalu Wiosna Teatralna w Bielsku-Białej. Obecnie gra w spektaklu Telewizja kłamie, którego jest reżyserem. W latach 2005–2007 grał Wojciecha w serialu TVN Magda M.. W 2007 wcielał się w postać tytułowego agenta Hansa Klopssa w serialu Halo Hans!. W 2008 zaczął grać księdza Roberta w serialu TVP1 Ranczo. W latach 2008–2009 grał jedną z głównych ról w serialu TVN Teraz albo nigdy!. W 2009 w parze z Blanką Winiarską zajął drugie miejsce w finale dziewiątej edycji programu rozrywkowego TVN Taniec z gwiazdami.



Magdalena

Stopa

Juror Smart Voices

Prowadzi agencję artystyczną „Ars Canta”. Mieszka w Zamościu. Wokalistką jest córka Magdalena Stopa-Dziuba półfinalistka „Mam Talent”, muzykami synowie Krzysztof (skrzypek) i Maksymilian (basista). Pochodzi z Zamościa, ukończyła zamojskie II Liceum Ogólnokształcące i zamojską szkołę muzyczną, początkowo występowała z „Exazją”, debiutowała w 1998 podczas w „Jazzu na Kresach” z Big Bandem W. Skóry (najlepsza wokalistka festiwalu w Nowym Tomyślu). Absolwentka wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej w katowickiej AM (wokalistyka, gitara), także aranżerka i dyrygentka. Od 2002 wokalistka "Perły Wschodu", od 2009 z grupą „Goldis”, solistka zespołu „Razem z Jezusem” i dyrygentka w „Gospeople”. W 1999 wystąpiła w MSWJ, uczestniczka Zamojskich Dni Muzyki. Wykłada na Wydziale Artystycznym UMCS (jazz, muzyka rozrywkowa), stworzyła ze studentami i wychowankami zespół „Lublin Voices”, który towarzyszył słynnemu amerykańskiemu wokaliście Bobby McFerrinowi (2018). Skomponowała 12 utworów do słów Jana Pawła II. Prowadziła w ZDK warsztaty gospel.



Dariusz

Tokarzewski

Juror Smart Voices

W 1987 dołączył do zespołu „Vox” (występował m.in. w USA, Kanadzie i Australii). Uhonorowany wyróżnieniem Zasłużony dla Kultury Polskiej (2014). Mieszka w Świdniku. Pochodzi z Zamościa, ukończył zamojskie II Liceum Ogólnokształcące i zamojską szkołę muzyczną, grał w miejscowych zespołach młodzieżowych. Podczas studiów na UMCS (IWA) występował z zespołem „Camerata” (wiolonczelista) w wielu krajach Europy, jako wiolonczelista również z orkiestrą K. Namysłowskiego i teatrem Muzycznym w Lublinie, z kabaretem „Loża 44” wystąpił w „Spotkaniach z balladą”, był kierownikiem muzycznym w Teatrze Lalki i Aktora w Lublinie, a z własnym zespołem „Za 110” zdobywał wyróżnienia na festiwalach studenckich w Krakowie, grał w lubelskim zespole „Taxi” (z J. Słotą), był nauczycielem muzyki w Świdniku.



Broszura

 

Wszystkie informacje

Pobierz tutaj



Regulamin

 

Organizacja wydarzenia

Pobierz tutaj



Formularze

 

Zgłoszenie i zgoda

Pobierz tutaj