Zadzwoń: + 48 572 00 11 00

#1
#2
#3
#7
Rozszerzenia
 

Rozszerzenia


Masz do wyboru jeden z dwóch zestawów przygotowanych przez nas rozszerzeń programowych. Sugerowane rozszerzenia nie są przypadkowe – bardzo ściśle wiążą się z dwoma kluczowymi kierunkami, jakie przygotowaliśmy. Jeśli jednak żadna z tych opcji nie będzie odpowiednia do Twoich potrzeb, możesz samodzielnie dobrać przedmioty rozszerzone. Jednak, z uwagi na dwujęzyczny charakter szkoły, język angielski jest na poziomie rozszerzonym, niezależnie od wybranego wariantu.

 

W specjalności „Media & Communication” zajęcia na poziomie rozszerzonych to dodatkowo język polski i wiedza o społeczeństwie. Natomiast specjalność „Media & Design” to także matematyka i informatyka w rozszerzeniu.

 

Jeśli gotowe połączenia rozszerzeń nie pasują do charakteru wizji swojej przyszłości, możesz dobrać samodzielnie rozszerzenia. Pamiętaj, że przedmiotów w rozszerzeniu możesz realizować nie mniej niż dwa i nie więcej niż trzy. Poza językiem angielskim, który jest zawsze u nas rozszerzony, możesz wybrać co najmniej jeden przedmiot: język polski, wiedzę o społeczeństwie, matematykę, informatykę.