Dlaczego my

Nowoczesne, naukowe u podstaw podejście
Wyjście poza schematy kształcenia
Autorskie rozwiązania organizacyjne

Jak mawiał Ludwik Wittgenstein, "Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata". Dlatego pomagamy naszym uczniom poszerzać te granice i co najmniej trzy przedmioty realizujemy w formie dwujęzycznej. Co więcej, niektóre dodatkowych zajęć są także prowadzone w języku angielskim. Dwujęzyczność obecna jest też często w sytuacjach naszego dnia codziennego. Staramy się, by język obcy szybko stał się drugim językiem komunikacji naszych uczniów.

Ostatnie lata przyspieszyły wiele trendów integracji nowoczesnej technologii z procesami edukacyjnymi. Wykorzystujemy aktualnie popularne, sprawdzone i adekwatne do zakładanych celów narzędzia technologiczne wspierające procesy edukacyjne. Jednak ta dziedzina życia jest wyjątkowo dynamiczna. Dlatego ciągle poszukujemy nowych i nowszych - już dziś wkraczających w jutro rozwiązań technologicznych, które możemy efektywnie wykorzystać w naszej szkole.