Future Digital: dzień 4 w Polsce

2024-03-22

Ostatni dzień tego wzbogacającego międzynarodowej wymiany był poświęcony refleksji i świętowaniu wspólnej podróży uczniów i edukatorów z obu krajów partnerskich. Był to dzień oznaczony finalną serią warsztatów, dostarczających platformę dla uczestników do ugruntowania ich nauki i podzielenia się doświadczeniami. Ta współpracująca atmosfera została dodatkowo wzbogacona przez wymianę prezentów, gest dobrej woli i przyjaźni, symbolizujący wzajemny szacunek i uznanie, które zostały wyhodowane w ciągu ostatnich dni. Ważnym ceremonialnym aspektem dnia było wręczenie certyfikatów uczestnictwa, uznających zaangażowanie każdego ucznia i wkład w sukces tej mobilności. To formalne uznanie służyło jako namacalne przypomnienie o ich osiągnięciach i wiedzy zdobytej dzięki tej unikalnej edukacyjnej przygodzie. Serdeczne wyrazy wdzięczności skierowane do naszych szanownych gości z instytucji partnerskiej, Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, podkreśliły ciepło i koleżeństwo, które się rozwinęło. Odjazd nie był oprawiany jako pożegnanie, ale raczej jako pełne oczekiwań "do zobaczenia później", z niecierpliwością wyczekując kontynuacji tej wzbogacającej wymiany podczas nadchodzącej wizyty rewanżowej. Ten ostatni dzień ujął istotę projektu: kształtowanie pokolenia młodych osób biegłych w nawigowaniu po cyfrowym krajobrazie z krytycznym i zrównoważonym podejściem, zapewniając, że ich zaangażowania technologiczne wzbogacają, a nie umniejszają ich dobrostanu psychicznego i społecznego. Ceremonie zamknięcia świętowały nie tylko koniec wizyty, ale ciągłą podróż nauki i współpracy w erze cyfrowej. Mobilność uczniów jest częścią projektu wspieranego przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki. Więcej informacji na dedykowanej stronie projektu.

IMG 2124.heic IMG 2125.heic IMG 2126.heic IMG 2127.heic IMG 2128.heic IMG 2129.heic IMG 2130.heic IMG 2131.heic IMG 2132.heic IMG 2134.heic IMG 2136 IMG 2137